Path of Exile - debiut na Xboksie One

Darmowe Path of Exiles właśnie, tj. 24 sierpnia, oficjalnie zadebiutowało na konsoli Xbox One - wraz z premierowym zwiastunem!

@ 25.08.2017, 21:38
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
xbox one

Na początku tego roku studio The Grinding Gear Games zapowiedziało wydanie swojego niezależnego hitu, Path of Exile, na konsoli Xbox One. Wczoraj, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, tytuł ukazał się na sprzęcie firmy Microsoft, wieńcząc tym samym proces przenoszenia mechanik oraz sterowania pod kontroler dedykowany XONE!

Premiera gry została zwieńczona efektownym zwiastunem z urywkami z rozgrywki. Produkcja inspirowana jest serią Diablo, w wielu aspektach oferująca o wiele bardziej rozbudowane mechaniki (jak choćby potężne drzewko rozwoju bohatera). Gra udostępniona w formie free to play okazała się przepisem na sukces - średnia ocen w serwisie Metacritic (86) mówi sama za siebie.


Sprawdź także:

Path of Exile

Premiera: 24 sierpnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?