Nowy Humble Bundle to horrory

Gratka dla fanów gatunku oraz okazja by sprawdzić polskie Layers of Fear.

@ 24.08.2017, 12:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Nowy Humble Bundle to horrory

Na łamach portalu Humble Bundle pojawił się kolejny zestaw gier, tym razem przeznaczony dla fanów wirtualnych horrorów. Do zgarnięcia jest całkiem solidna paczka tytułów, które na pewno podniosą poziom adrenaliny w Waszej krwi.

Jak zwykle, zestaw nabyć możecie w kilku różnych wersjach, zależnych od tego, jaką sumę pieniędzy wyłożycie. Poniżej prezentujemy wszystkie w formie listy, abyście łatwo ogarnęli propozycje.

Zapłaćcie ile chcecie:

  • Dead Age;
  • DreadOut;
  • DreadOut: Keepers of The Dark;
  • Lakeview Cabin Collection.

Zapłaćcie ponad aktualną średnią ($7,06):

Zapłaćcie $10:

Wszystkie gry otrzymacie w formie kodów, które wykorzystacie w ramach Steam. Jeśli czujecie się zainteresowani, zakupu możecie dokonać w tym miejscu.


Sprawdź także:
Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja

Premiera: 07 października 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, SWITCH

Alien: Isolation to kolejny projekt studia Creative Assembly znanego głównie za sprawą świetnych gier strategicznych, a konkretniej serii Total War. Tym razem deweloper w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?