Pro Evolution Soccer 2018 z czterema nowymi zwiastunami; twórcy podpisują umowę z Valencią CF

Konami, mimo ograniczonych możliwości, walczy o licencje dla Pro Evolution Soccer 2018. Właśnie pozyskało kolejne z nich.

@ 08.08.2017, 22:48
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Pro Evolution Soccer 2018 z czterema nowymi zwiastunami; twórcy podpisują umowę z Valencią CF

Niedawno pisaliśmy o podpisaniu umowy pomiędzy firmą Konami, producentami serii Pro Evolution Soccer, a klubem angielskiej Premier League, Fulham FC. Na jej mocy, twórcy mogą w pełni wykorzystać wizerunek klubu oraz jego zawodników w grze Pro Evolution Soccer 2018. Japończycy nie zatrzymują się, efektem czego jest pozyskanie kolejnych licencji.

W pierwszej kolejności wspomnijmy o kolejnym klubie ligi hiszpańskiej, który znajdzie się w nowym PES'ie. Podczas produkcji Pro Evolution Soccer 2017, twórcy utracili licencję na pełną ligę hiszpańską, która znajdowała się w serii przez długie lata, a gracze mogli zadowolić się jedynie FC Barceloną oraz Atletico Madryt. Do tego grona dołączy w tym roku Valencia CF, z którą właśnie podpisano umowę.

Dojście do porozumienia z włodarzami lig europejskich jest dość problematyczne, z uwagi na podpisane przez nich umowy na wyłączność, z konkurencyjną serią FIFA. Z tego powodu Konami nadal inwestuje w ligi z innych kontynentów, efektem czego są nowo nabyte licencje na ligę chilijską oraz argentyńską. Chilijska oraz argentyńska Primera División, trafia do Pro Evolution Soccer 2018 w pełnej krasie, wraz ze wszystkimi klubami, które biorą udział w tych rozgrywkach.

Na koniec jeszcze jedna sprawa, a mianowicie cztery zwiastuny najnowszego PESa. Pierwszy materiał przede wszystkim potwierdza przedłużenie licencji na ligę brazylijską i tamtejszą kadrę narodową. Brazylijscy gracze, otrzymają także dedykowaną okładkę gry, na której pojawi się Philipe Coutinho, zawodnik kadry oraz Liverpoolu. Pozostałe dwa zwiastuny poświęcono nowo pozyskanym ligom oraz Valencii.

Pro Evolution Soccer 2018 zadebiutuje 14 września, na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?