Battlefield 1 Revolution - wyciek ujawnia edycję specjalną dzieła DICE

Za sprawą jednego ze sklepów do sieci wyciekły informacje na temat wydania specjalnego gry Battlefield.

@ 01.08.2017, 16:15
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Od premiery Battlefield 1 minął już prawie rok, a strzelanka DICE trzyma się całkiem dobrze. Twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w związku z czym nabywcy gry mogą oczekiwać kolejnych dodatków dla trybu wieloosobowego, wprowadzających nowe typy uzbrojenia, pojazdy, tryby i mapy. Dzięki wyciekowi na stronie sklepu Amazon do sieci trafiły informacje ujawniające, iż najnowszy Battlefield doczeka się kompletnego wydania - ma ono trafić do sprzedaży niebawem.

W ofercie sklepu Amazon nieco przedwcześnie pojawiła się oferta zakupu wydania Battlefield 1 Revolution dla PlayStation 4, Xboksa One oraz komputerów osobistych. Oczywiście strona produktu została szybko usunięta, lecz w internecie nic nie ginie i ktoś sprytnie przechwycił opublikowane rewelacje. 

Dowiadujemy się z nich, że edycja Revolution ma zadebiutować 22 sierpnia na trzech wymienionych wyżej platformach. W zestawie znajdziemy podstawową wersję Battlefielda 1 oraz przepustkę sezonową Premium, która zapewnia dostęp do wszystkich wydanych i nadchodzących DLC. Co ciekawe, okładka opisanego wydania przedstawia motyw rozszerzenia W imię Cara, który zaprezentowano przed kilkoma tygodniami na targach E3. Na dzień dzisiejszy nie znamy daty premiery pakietu.

Całość póki co wypada na chwilę obecną traktować jak plotkę. Sytuacja być może wyklaruje się w dniach 22-26 sierpnia, kiedy  odbędą się targi Gamescom 2017. Ich data pokrywa się z potencjalną premierą Battlefield 1 Revolution.


Sprawdź także:

Battlefield 1

Premiera: 21 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield 1 to kolejna odsłona serii FPS-ów od studia DICE oraz firmy Electronic Arts. Jej globalna premiera odbyła się w dniu 21 października 2016 roku. Po "czwórce" o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   20:06, 01.08.2017
Fascynuje mnie postać na okładce. To kobieta czy mężczyzna? Murzyn czy biały?
0 kudosmrPack   @   20:38, 01.08.2017
Cytat: IgI123
Fascynuje mnie postać na okładce. To kobieta czy mężczyzna? Murzyn czy biały?
O ile się nie mylę to przedstawicielka kobiecego batalionu śmierci wchodzącego w skład armii rosyjskiej, który pojawi się w dodatku W imię Cara Puszcza oko
EA szykuje jakąś zapowiedź na gamescom, więc jeśli chodziło o tą edycję to Amazon trochę im to popsuł Dumny