Game of Thrones - pierwszy odcinek przygodówki Telltale za darmo

Studio Telltale Games udostępniło zupełnie za darmo pierwszy odcinek swojej adaptacji Gry o Tron - Iron from Ice.

@ 31.07.2017, 13:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Game of Thrones - pierwszy odcinek przygodówki Telltale za darmo

Studio Telltale Games kontynuuje swoją politykę promocyjną kolejnych gier, publikując za darmo pierwsze odcinki epizodycznych przygodówek! W ten sposób reklamowane są chyba wszystkie gry tego dewelopera - a od dzisiaj także Game of Thrones: A Telltale Games SeriesDarmowy "Iron from Ice" jest dostępny do pobrania na wszystkich docelowych platformach sprzętowych - komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 i urządzeniach mobilnych.

Historia Game of Thrones: A Telltale Games Series została osadzona pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w trzecim i piątym sezonie serialu. Gracze wcielają się w pięciu członków rodu Forrester, którzy w Ironrath w Wolfswood prowadzą dochodowy handel drewnem. Niestety sytuacja nie odpowiada wszystkim ludziom, zwłaszcza tym z domu Whitehill. Oprócz tego, w czasie przygody trafi także w inne miejsca kontynentów Westeros i Essos, a wszystko to, by uchronić ród przed wyginięciem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   22:40, 31.07.2017
To jest darmowe od kiedy się ta gra pojawiła przynajmniej na PS3, więc chyba nie tak od dziś.;)