Call of Duty: Modern Warfare Remastered na PC i Xbox One

Samodzielna wersja Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest w końcu dostępna również na komputerach osobistych i konsoli Xbox One!

@ 28.07.2017, 12:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare Remastered na PC i Xbox One

Call of Duty: Modern Warfare Remastered było od listopada zeszłego roku dorzucane do Call of Duty: Infinite Warfare jako swoisty bonus. Odświeżona "czwórka" nie występowała jako osobny produkt, lecz - na szczęście - od miesiąca w odświeżone Modern Warfare mogą grać posiadacze konsol PlayStation 4, z którymi to firma Activision posiada odpowiednie umowy udostępniania swoich produktów na czasową wyłączność, a od wczoraj - tj. 27 lipca - dziełem studia Infinity Ward mogą cieszyć się również posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Xbox One!

Niestety, jest go gorzko-słodki debiut, z uwagi na problemy gry - zwłaszcza na PC-tach. Produkt gry na karcie Steam jest miażdżony negatywnymi ocenami (tylko 35% spośród wszystkich to te pozytywne), w których posiadacze Modern Warfare Remastered narzekają na słabą optymalizację, konieczność płacenia za Variety Map Pack, czyli 4 dodatkowe mapy (znane z "podstawki") czy samą cenę produktu - 39,99 euro (około 170 złotych).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?