Pro Evolution Soccer 2018 - sieciowa beta już trwa; Konami pozyskało licencję na kolejne rozgrywki

Jeśli macie ochotę zagrać w nowego PES'a już teraz, macie czas do końca lipca, gdyż tak długo potrwa otwarta sieciowa beta.

@ 24.07.2017, 13:23
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4, xbox one

Pro Evolution Soccer 2018 - sieciowa beta już trwa; Konami pozyskało licencję na kolejne rozgrywki

Już od ostatniego weekendu na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One dostępna jest sieciowa beta gry Pro Evolution Soccer 2018. Wersję próbną jest w stanie pobrać każdy, a będzie to możliwe aż do ostatniego dnia bieżącego miesiąca. Jak mówi sama nazwa udostępnionej wersji, umożliwia ona jedynie potyczki  z innymi graczami w trybie online.

Beta pozwala rozgrywać pełne spotkania z wykorzystaniem dwóch udostępnionych drużyn, a są nimi reprezentacje narodowe Francji oraz Brazylii. Możemy przystąpić do tradycyjnych meczów 1vs1, a także trybu współpracy 3vs3. Mecze odbywają się na fikcyjnym stadionie Neu Sonne Arena.

Sieciowa beta nowego PES'a ominęła niestety komputery osobiste, lecz twórcy zapewniają, że tym razem potraktują wszystkie nowoczesne platformy sprawiedliwie, udostępniając ten sam build gry. Jeśli nie posiadacie żadnej z wymienionych konsol, a chcielibyście się dowiedzieć jak wstępnie sprawuje się tegoroczna kopanka Konami, już niebawem opublikujemy wrażenia ze wspomnianej bety.

Na koniec warto dodać, że aby móc zagrać w sieciową betę Pro Evolution Soccer 2018, użytkownicy PlayStation 4 nie muszą posiadać abonamentu PlayStation Plus, natomiast od posiadaczy Xboksa One wymaga się aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold.

Pro Evolution Soccer 2018 trafi na rynek 14 września w wersjach przeznaczonych dla PlayStation 4, Xboksa One, PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?