Observer - ujawniono datę premiery gry

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów cyberpunkowych klimatów.

@ 19.07.2017, 18:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Przed momentem otrzymaliśmy informację prasową, w której studio Bloober Team ujawniło datę premiery swojego najnowszego przedsięwzięcia - gry utrzymanej klimatach cyberpunku, zatytułowanej Observer. Przy okazji mamy też ciekawostkę.

Z informacji prasowej wynika, że Observer trafi do sprzedaży już 15 sierpnia bieżącego roku, a pod postać głównego bohatera, Dana Lazarskiego, głos podkłada znany i lubiany Rutger Hauer - ikona cyberpunku i gwiazda filmu Łowca Androidów (z angielskiego Blade Runner).

Co ważne, Hauer to nie jedyny aktor, jaki zgodził się współpracować z deweloperami. W obsadzie tytułu znaleźć można też Arkadiusza Jakubika, odgrywającego postać dozorcy budynku, Janusa. Jakubik użyczył nie tylko swojego głosu, ale również wizerunku, za sprawą sesji mo-cap.

W Polsce grę Observer będzie można nabyć zarówno w formie elektronicznej, jak i pudełkowej. Za drugie wydanie odpowiada firma Techland Wydawnictwo. Chodzi w tym przypadku jednak wyłącznie o PC. W przypadku konsol PS4 oraz Xbox One do dyspozycji graczy oddana zostanie jedynie wersja cyfrowa.

Więcej na temat projektu znajdziecie w naszej encyklopedii. Na odchodne prezentujemy najnowszy jego zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   19:38, 19.07.2017
I jest kolejna pozycja obowiązkowa na mojej liście Uśmiech