Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało darmową aktualizację

Dzięki niej do gry trafiło Nemesis Forge - narzędzie, które połączy pierwszą i drugą część cyklu.

@ 07.07.2017, 14:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało darmową aktualizację

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje w październiku. Twórcy cyklu opublikowali właśnie ciekawe narzędzie, przy pomocy którego możliwe będzie przeniesienie niektórych elementów z pierwowzoru do kontynuacji.

Narzędzie nazwano Nemesis Forge. Stanowi ono darmową aktualizację dla Śródziemie: Cień Mordoru, a z jego pomocą da się importować swojego największego wroga, jak również poplecznika do Śródziemie: Cień Wojny. Tym sposobem uzyskujemy coś jakby kontynuację wątku z jedynki.

Z okazji publikacji narzędzia twórcy przygotowali niedługi zwiastun je promujący. Wynika z niego, że dostępne z głównego menu gry Nemesis Forge automatycznie wykrywa najgroźniejszego przeciwnika z jedynki, a następnie przerzuca go do dwójki. Całość powinna być więc banalnie prosta w obsłudze.

Warner Bros, wydawca gry, postanowił przy okazji przecenić Śródziemie: Cień Mordoru. Na Steam, PlayStation Network oraz Xbox Store produkcję można wyrwać za 20% pierwotnej ceny. Oferta dostępna jest do 10 lipca w przypadku platformy Valve, do 17 lipca dla Xboksa One oraz 19 lipca dla PlayStation 4. Niestety udało mi się ją znaleźć wyłącznie w przypadku PC. Konsolowe wydanie być może nie zostało jeszcze przecenione.

Premierę Śródziemie: Cień Wojny zaplanowano na 13 października bieżącego roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru

Premiera: 30 września 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Śródziemie: Cień Mordoru to kolejny tytuł ze znanego wszystkim uniwersum Władcy Pierścieni tym razem w wykonaniu Monolith Productions. Historia opowiedziana w grze jest p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?