Twórca Tekken 7 wyjaśnia dlaczego biust robota Alisa tak radośnie podskakuje

Jeden z fanów zaczął się nad tym zastanawiać. Czy nie powinien być on bowiem z plastiku?

@ 06.07.2017, 11:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórca Tekken 7 wyjaśnia dlaczego biust robota Alisa tak radośnie podskakuje

Uniwersum Tekkena jest bogate w zawartość. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione, nie ma rzeczy pozostawionych przypadkowi. Przykładem tego niechaj będzie biust jednej z wojowniczek, robota zwanego Alisa.

Jeden z graczy postanowił zapytać twórcę siódmej odsłony cyklu o to dlaczego biust Alisy porusza się podczas pojedynków. Jako, że mamy do czynienia z robotem, powinien on być wykonany z plastiku, co natomiast oznacza, że raczej nie reagowałby na ruchy tak, jak naturalny.

"Dlaczego piersi Alisy się poruszają? Jej klatka nie jest zrobiona z plastiku?", zapytał jeden z fanów na łamach Twittera.

Odpowiedź nadeszła do nas od Katsuhiro Harady, człowieka odpowiedzialnego za powstanie serii Tekken.

"Jej szkielet wykonany został z węglika wolframu, natomiast zewnętrzny pancerz to tytan oraz zubożony uran. Na nim jest natomiast sztuczna skóra. Absorbuje ona uderzenia".

Aby nie było, że naciągamy prawdę dowodem niechaj będą zamieszczone poniżej wpisy z Twittera. Dzięki nim nie powinniście mieć już żadnych wątpliwości co do tego, dlaczego biust Alisy zachowuje się tak naturalnie i nie możecie oderwać od niego wzroku.

Jeśli chodzi o samo Tekken 7, jest ono na rynku od początku czerwca bieżącego roku. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać, rzućcie okiem na naszą recenzję. Może ona przekona Was do zakupu.


Sprawdź także:
Tekken 7

Tekken 7

Premiera: 02 czerwca 2017
PS4, XBOX ONE, PC

Tekken 7 to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii bijatyk od firmy Namco Bandai, która powstaje od 1992 roku. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:09, 06.07.2017
Dziwne pytania ludzie mają. Po za tym odpowiedzi samemu było można się domyślić. Nie ważne gdzie pojawiają się roboty czy cyborgi te które przypominać mają ludzi zawsze mają sztuczą skórę, która zachowywać ma się jak prawdziwa.
0 kudosUxon   @   16:07, 06.07.2017
Njus tygodnia, nie ma co ;)

Sezon ogórkowy w pełni...
0 kudosIgI123   @   23:22, 06.07.2017
Ja tam nawet nie zauważyłem, Alisę omijam szerokim łukiem.