Twórca gry RONIN szuka beta-testerów do nowego tytułu

Rusza beta gry Immortal Planet.

@ 06.07.2017, 12:07
pc

Twórca gry RONIN szuka beta-testerów do nowego tytułu

Tomasz Wacławek​ ujawnił nowe detale związane ze swoim kolejnym projektem, Immortal Planet. Najnowszą produkcją studia teedoubleu jest action RPG z izometrycznym widokiem i wymagającym systemem walki, utrzymane w klimacie science-fiction. Jeżeli zaintrygował Was ten opis to w tym miejscu możecie zapisać się na beta-testy gry.

W projekcie wcielamy się w niejakiego Awakewalkera, który własnie wybudził się z hibernacji pośród starożytnej cywilizacji uwięzionej w nieskończonym cyklu odrodzenia. Naszym zadaniem jest pokonanie bezsennych wrogów, doprowadzonych do szaleństwa przez brak snu. Przy okazji odkryjemy tajemnice lodowej planety.

Immortal Planet cechuje się taktycznym i wymagającym systemem walki. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie paska kondycji również u wrogów. Dzięki odpowiedniemu unikaniu ciosów możemy zaatakować przeciwników w momencie ich bezsilności. Gra posiada zbliżony system progresji do tytułów z serii Souls.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?