Assassin's Creed otrzyma własne anime; twórcą będzie producent Castlevanii dla Netfliksa

Przed kilkoma dniami do oferty Netflix trafił animowany serial osadzony w uniwersum Castlevanii. Jego producent stworzy także anime na podstawie serii Assassin's Creed.

@ 06.07.2017, 11:12
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
inne

Assassin's Creed otrzyma własne anime; twórcą będzie producent Castlevanii dla Netfliksa

Assassin's Creed już jakiś czas temu przestał być marką związaną tylko i wyłącznie z grami, m.in. poprzez kinową adaptację, która trafiła na srebrny ekran na początku bieżącego roku. Marka stara się podbijać kolejne rynki i tym razem padło na serial animowany.

Adi Shankar, producent anime osadzonego w świecie Castlevanii, które ukazało się ostatnio w ofercie wytwórni Netflix, potwierdził, że jednym z jego kolejnych projektów będzie właśnie serial animowany oparty na uniwersum Assassin's Creed. Oto treść jego oficjalnego oświadczenia:

"Mam przyjemność podzielić się z wami tym, że wybrałem swój kolejny projekt! Grałem w pierwszą odsłonę Assassin's Creed w czasie, gdy przybyłem do Los Angeles, by gonić za swoimi marzeniami. Wtedy nie znałem nikogo w branży gier i nawet nie mógłbym przypuszczać, że kiedykolwiek Ubisoft poprosi mnie, by wziąć to uniwersum, stworzyć własną opowieść i przedstawić ją w formie animowanego serialu. Jeśli inni Wam wmawiają, by nie podążać za swoją pasją, Ci ludzie grubo się mylą".

Póki co, to jedyna informacja na temat anime na podstawie najpopularniejszej serii gier Ubisoftu. Wiele wskazuje również na to, że w projekt zostanie zaangażowany właśnie Netlfix, gdyż już kilka miesięcy temu pojawiały się plotki na temat współpracy wytwórni z francuskim deweloperem.


Sprawdź także:
Assassin's Creed

Assassin's Creed

Premiera: 08 kwietnia 2008
PS3, PC, XBOX 360

Assassin's Creed jest miksem gry akcji i skradanki, stworzonym przez autorów słynnego Prince Of Persia: Piaski Czasu. Gra główny nacisk kładzie na eksterminację przeciwni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:11, 06.07.2017
Może wyjść z tego coś ciekawego o ile fabuła będzie na poziomie.