Mod dla Assassin's Creed II podkręca tekstury w grze

Całość wygląda sporo lepiej niż w oryginale.

@ 04.07.2017, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

W sieci udostępniono moda Overhaul 2.0 dla Assassin’s Creed 2. To specjalny kawałek kodu, którego zadaniem jest podrasowanie oprawy wizualnej wspomnianego przedsięwzięcia. Jego twórcy przygotowali całkowicie nowe tekstury, dzięki czemu projekt prezentuje się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Za moda odpowiedzialny jest Hecumarine. Jak widać po nazwie modyfikacji, mamy do czynienia z jej drugą wersją. Autor przyjrzał się po prostu wcześniejszym teksturom i podkręcił wszystkie te, które nie do końca spełniały jego oczekiwania.

Na wersji 2.0 moda Hecumarine nie poprzestanie. Ma on już plany dotyczące kolejnych wydań. Dla przykładu w wersji 3.0 otrzymamy lepsze tekstury odległych obiektów. W 4.0 moder skupi się na podrasowaniu wnętrz, roślinności oraz detali środowiska. W 5.0 poprawi ewentualne niedociągnięcia i to, co będzie się dało jeszcze dopieścić.

Abyście mogli rzucić okiem na zmiany jeszcze przed pobraniem moda, spoglądnijcie na dostępne poniżej fotki. Samego moda zaciągniecie natomiast korzystając z tego linka.


Sprawdź także:

Assassin's Creed II

Premiera: 04 marca 2010
PC, PS3, XBOX 360

Assasin's Creed II, jest drugą częścią świetnej gry akcji. W grze ponownie wcielamy się w tytułowego zabójcę, którym jest Ezio Auditore de Firenze, jednakże teraz działam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?