Splinter Cell - Ubisoft przygląda się pomysłom na kolejną grę

Na razie jeszcze nic nie wybrano, ale wkrótce może się to zmienić.

@ 28.06.2017, 18:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Splinter Cell - Ubisoft przygląda się pomysłom na kolejną grę

Na świecie jest wielu fanów przygód Sama Fishera. Regularnie podpytują oni Ubisoft o kolejną ich część. Mimo że korporacja nie jest gotowa, by zdradzić jakiekolwiek konkrety, deweloperzy przyglądają się różnym pomysłom dotyczącym następnego Splinter Cell.

Temat cyklu poruszył szef Ubisoftu, Yves Guillemot, zapytany o niego w jednym z wywiadów. Gospodarz usłyszał w odpowiedzi, że:

"Mogę powiedzieć, że otrzymujemy mnóstwo szkiców oraz propozycji dotyczących marki i zamierzamy wybrać jeden. Myślę, że będziesz mógł coś zobaczyć, ale musisz jeszcze na to poczekać".

Sprawa jasna. Kolejny Splinter Cell na pewno powstanie. Kwestią bez odpowiedzi pozostaje natomiast termin. Możecie być jednak pewni, że jak tylko cokolwiek się wyklaruje, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Kończąc przypomnę, że poprzedni Splinter Cell zatytułowany był Blacklist. Zadebiutował on w 2013 roku, zbierając wiele pozytywnych opinii. Jeśli nie mieliście okazji w niego zagrać, rzućcie okiem do naszej recenzji. Pamiętajcie też o darmowym poradniku, na wypadek problemów z przejściem tytułu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   19:55, 28.06.2017
Nowy Splinter Cell? Jestem jak najbardziej za. Grając w Blacklist świetnie się bawiłem i z chęcią pograłbym w kolejną odsłonę serii.