Pillars of Eternity zadebiutuje na PS4 oraz Xboksie One

Deweloper szykuje specjalne, kompletne wydanie swojego przedsięwzięcia.

@ 21.06.2017, 21:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Pillars of Eternity zadebiutuje na PS4 oraz Xboksie One

Paradox Interactive oraz Obsidian Entertainment ogłosiły, że Pillars of Eternity, do tej pory dostępne wyłącznie na PC, trafi niebawem również do posiadaczy konsol Xbox One i PlayStation 4.

Pillars of Eternity zawitało w sprzedaży w marcu 2015 roku, zdobywając bardzo pozytywne recenzje, w tym także u nas. Jeśli nadal gracie, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku, a jeśli dopiero zamierzacie, tyle że na konsolach, koniecznie dodajcie sobie go do zakładek, może się przyda.

Premierę Pillars of Eternity dla Xboksa One oraz PlayStation 4 zaplanowano na 29 sierpnia bieżącego roku. Zestaw zwał się będzie Pillars of Eternity: Complete Edition, a w jego skład wejdzie zarówno podstawka, jak i dwa epizody w ramach dodatku The White March.

Dystrybucją pakietu w formie klasycznej zajmie się 505 Games, a więcej informacji na jego temat powinniśmy poznać niebawem.

Kończąc przypomnę, że w styczniu studio Obsidian zapowiedziało Pillars of Eternity 2: Deadfire. Na chwilę obecnie nie znamy jego daty premiery.


Sprawdź także:
Pillars of Eternity

Pillars of Eternity

Premiera: 26 marca 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Pillars of Eternity to powrót do chwały klasycznych gier cRPG - takich, jak Baldur's Gate oraz Icewind Dale. Za produkcją stoi studio Obsidian Entertainment.Akcja Pillars...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?