Resident Evil 2 Remake szybciej niż myślimy, ale z innymi aktorami

Resident Evil 2 Remake już wkrótce zostanie ujawniony, tak przynajmniej twierdzi internet.

@ 21.06.2017, 19:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Resident Evil 2 Remake szybciej niż myślimy, ale z innymi aktorami

Resident Evil 2 Remake to jeden z najbardziej oczekiwanych projektów Capcomu. Oryginał, w oczach wielu graczy, jest najlepszą odsłoną serii, a może i klasycznym horrorem TPP. Czy stworzony od podstaw remake ma szanse zadebiutować już wkrótce?

Na ten temat wypowiadają się oficjele Capcomu. A dokładnie jeden z twórców gry, Hiroyuki Kobayashi, który w 1998 roku pracował jako programista przy Resident Evil 2, a w ostatnim miesiącach przy produkcji filmu Resident Evil: Vendetta.

W wywiadzie dla serwisu Collider, został on zapytany czy gracze mogą oczekiwać jakichś nowych informacji i projektów. Oto co odpowiedział:

"Mogę wypowiedzieć się tylko o tym, co już zostało zapowiedziane. Nowa wersja Resident Evil 2 od Capcom pojawi się wkrótce".

Przez cały ubiegły rok producent z Japonii skupiał się na promocji Resident Evil 7. Przygoda trafiła już do graczy i zebrała sporo pochwał, więc czas na pamiętną opowieść o Leonie i Claire. Warto podkreślić, że nie wiadomo co w tym przypadku oznacza wyrażenie "wkrótce". Kilka miesięcy, może rok? Pamiętajmy, że zbliżają się kolejne imprezy dla graczy. W sierpniu odbędzie się Gamescom, we wrześniu Tokyo Game Show, a na sam koniec roku Sony organizuje PlayStation Experience.

Może to właśnie wtedy zostanie ujawniony pierwszy gameplay?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   11:25, 22.06.2017
Remake Resident Evil 2 pojawia się i znika od dawna, mam nadzieję że w końcu pojawi się jakiś konkret. Jeżeli się jednak pojawi to grałbym w to aż do spuchnięcia paluchów ;-)