XCOM 2: War of the Chosen - skrytobójczyni na zwiastunie

Deweloperzy podzielili się z nami filmem, prezentującym nową klasę w XCOM 2.

@ 21.06.2017, 15:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

XCOM 2: War of the Chosen - skrytobójczyni na zwiastunie

War of the Chosen  to tytuł dodatku dla XCOM 2 ujawnionego podczas minionych już targów E3 2017. Jeśli wzbudził on Wasze zainteresowanie, zerknijcie na materiał filmowy, skupiający się na jednostce skrytobójczyni, mającej zawitać w grze za sprawą tegoż DLC.

Jak wynika z dostarczonych przez dewelopera informacji, pani asasyn nastawiona jest przede wszystkim na walkę z zaskoczenia, a ponadto najlepiej z bliskiego dystansu. W takiej sytuacji idealnie sprawdza się niesiona przez nią świecąca na fioletowo katana.

Jedną z najważniejszych umiejętności specjalnych wojowniczki jest błyskawiczne znikanie. Dzięki niej potrafi ona podejść każdego niespodziewającego się ataku żołnierza, a potem ściąć go szybkim wymachem miecza. Asasyn potrafi też ogłuszać oraz dezorientować przeciwników za pomocą specjalnej fali mocy psionicznych.

XCOM 2: War of the Chosen zadebiutować ma na rynku 29 sierpnia, na PC, PS4 oraz Xboksie One. Będzie on tak duży, że twórcy rozważali zrobienie na jego podstawie XCOM 3.

Na chwilę obecną nie znamy ceny, a wspomniany wcześniej zwiastun widnieje poniżej.


Sprawdź także:
XCOM 2

XCOM 2

Premiera: 05 lutego 2016
PC, PS4, XBOX ONE

XCOM 2 to kontynuacja strategii czasu rzeczywistego wydanej w 2012 roku - XCOM: Enemy Unknown. Za produkcją stoi studio Firaxis Games, które wyprodukowało poprzednią częś...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?