Hitman - pierwszy poziom dostępny za darmo

Wejdź do świata płatnych morderców, a przynajmniej jego poziomu startowego.

@ 20.06.2017, 17:48
pc, ps4, xbox one

Hitman - pierwszy poziom dostępny za darmo

IO Interactive uniezależniło się od Square Enix i odkupiło prawa do marki Hitman. W związku z tą informacją, duńska firma postanowiła udostępnić za darmo pierwszy poziom ostatnich przygód Agenta 47. Oferta jest dostępna na wszystkich docelowych platformach sprzętowych i nie posiada ograniczenia czasowego.

Przypisując dzisiaj grę do swojego konta nie zniknie ona nigdy z Waszych bibliotek. Oczywiście, jest to drobny skrawek pierwszego sezonu i zawiera jedynie dwie misje fabularne na terenie tajnej placówki szkoleniowej. Wasze postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, o ile skorzystacie ze znacznej przeceny i ją kupicie. Zniżka potrwa przez tydzień i wynosi aż 60%, co sprawia, że pełny sezon Hitmana nabędziecie za około 100 złotych.

Naszą recenzję najnowszego Hitmana znajdziecie tutaj.


Sprawdź także:
Hitman

Hitman

Premiera: 31 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman to szósta (po Hitman: Rozgrzeszenie) odsłona serii gier o przygodach zabójcy, Agenta 47. Tym razem IO Interactive, producenci tytułu, postanowiło nie przyznawać pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   20:05, 20.06.2017
Tak się kiedyś zastanawiałem czy w przyszłości jakiejś próbki nie udostępnią za darmo no i jest Uśmiech Z chęcią przetestuję.
0 kudosTheCerbis   @   21:34, 20.06.2017
O, mogę sprawdzić na jakich detalach pójdzie. Choć pewnie, patrząc na benchmarki, będzie na niskich czy średnich.
0 kudosIgI123   @   22:42, 20.06.2017
Poziom szkoleniowy, chociaż zawartością jest bez porównania mniejszy do wszystkich następnych i tak daje ogrom możliwości na jego przejście. Myślę że ta przecena i możliwość przetestowania pierwszego etapu przekona niezdecydowanych. Naprawdę warto.
0 kudosguy_fawkes   @   08:33, 21.06.2017
Niby nie byłem wielkim fanem Hitmana, chociaż przeszedłem wszystkie poprzednie duże odsłony. Niemniej to świetna oferta, z której warto skorzystać. Ja natomiast po prostu kupię kiedyś całość od razu, bo szkoda mi czasu na dema.