Gran Turismo Sport - czyżby ujawniono datę premiery gry?

Od lat czekamy na tę zapowiedź. Czy właśnie przez nierozwagę została ujawniona data premiery Gran Turismo Sport?

@ 20.06.2017, 10:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Gran Turismo Sport - czyżby ujawniono datę premiery gry?

W sieci pojawiła się bardzo gorąca wiadomość, którą powinniśmy traktować - przynajmniej chwilowo - bardziej jako gorącą plotkę, o rzekomej dacie premiery produkcji Polyphony Digital, czyli wyścigowego Gran Turismo Sport na PlayStation 4.

Otóż w najnowszym numerze magazynu PlayStation Magazine UK pojawiła się oficjalna data wieloosobowej ścigałki Kazunoriego Yamauchiego. Zdaniem Brytyjskiego magazynu o grach, tytuł trafi na półki sklepowe 16 listopada. W sumie jest to całkiem prawdopodobny i przystępny termin na premierę tegoż przedsięwzięcia.

Oczywiście nie jest to ostateczna i w jakikolwiek sposób potwierdzona data premiery, więc na zapisywanie daty w kalendarzu musimy zaczekać. Najpewniej będzie to informacja prasowa od Sony, ale pewną ciekawostką jest fakt, że PlayStation Magazine UK zdradził niedawno przybliżoną datę innej gry, a mianowicie Shadow Warrior 2.

Warto pamiętać, że Gran Turismo Sport miało zadebiutować na rynku już w listopadzie 2016 roku. Aczkolwiek Kazunori Yamauchi zdecydował się na znaczące opóźnienie premiery, celem jej dopieszczenia.

Z kolei inny lider japońskiego giganta, Shuhei Yoshida – szef Sony Worldwide Studios – wyjaśnił brak konkretów prostym komunikatem, w którym stwierdził, że twórcy nie chcą już zawodzić swoich fanów przekładając daty premier. W takiej sytuacji mamy otrzymywać szczegóły w momencie, gdy Polyphony Digital będą pewni dotrzymania terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?