Warhammer: Mark of Chaos - polska wersja z zaimplementowanym patchem 1.5 - premiera już 15 grudnia

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, ma przyjemność poinformować, że polska wersja najbardziej oczekiwanej gry komputerowej roku - Warhammer®: Mark of Chaos™ - wydana zostanie z zaimplementowanym najnowszym patchem w wersji 1.

@ 06.12.2006, 11:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

Warhammer: Mark of Chaos - polska wersja z zaimplementowanym patchem 1.5 - premiera już 15 grudnia

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, ma przyjemność poinformować, że polska wersja najbardziej oczekiwanej gry komputerowej roku - Warhammer®: Mark of Chaos™ - wydana zostanie z zaimplementowanym najnowszym patchem w wersji 1.5. Tym samym będzie to najbardziej zaawansowana wersja dostępna w tym czasie w Europie.

Cenega Poland przypomina jednocześnie, że Warhammer: Mark of Chaos wydane zostanie w Polsce w dwóch wersjach. Wersja Chaosu zawierać będzie:

° polską wersję gry na płycie DVD;
° 72-stronicową, kolorową instrukcję na papierze kredowym;
° kartę Chaosu z gry War Cry;
° 64-stronicowy, drukowany album z grafikami, rysunkami i szkicami Chaosu.

Wersja Imperium zawierać będzie:

° polską wersję gry na płycie DVD;
° 72-stronicową, kolorową instrukcję na papierze kredowym;
° kartę Imperium z gry War Cry;
° 64-stronicowy, drukowany album z grafikami, rysunkami i szkicami Imperium.

Warhammer: Mark of Chaos dostępne będzie w sprzedaży już 15 grudnia, w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami oraz przystępnej cenie - 99,90 złotych.

Sprawdź także:
Warhammer: Mark of Chaos

Warhammer: Mark of Chaos

Premiera: 14 listopada 2006
PC

Warhammer: Mark of Chaos jest grą strategiczną opartą na świecie Warhammer stworzonym przez Games Workshop. Akcja gry przenosi nas w czasy wojny, kiedy cztery rasy żyjące...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?