E3 '17: Mount & Blade II: Bannerlord - nowy zwiastun, ukazujący pola bitwy

W sieci pojawił się kolejny efektowny materiał filmowy, promujący grę Mount & Blade II: Bannerlord.

@ 12.06.2017, 21:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

E3 '17: Mount & Blade II: Bannerlord - nowy zwiastun, ukazujący pola bitwy

Podczas PC Game Show na targach E3 2017 ekipa ze studia Taleworlds Entertainment opublikowała kolejny materiał filmowy, zawierający fragmenty gry Mount & Blade II: Bannerlord.

Zwiastun prezentuje to, co w Mount & Blade II: Bannerlord jest zdecydowanie najważniejsze - wspaniałe pola bitwy, po których możemy przemieszczać się jako dowódca, walczyć i wydawać rozkazy swoim oddziałom. Całość wygląda całkiem imponująco.

Na chwilę obecną nie wiemy niestety kiedy Mount & Blade II: Bannerlord trafi do sklepów. Pewne jest natomiast to, że to projekt przeznaczony wyłącznie dla blaszaków. Więcej informacji niebawem, na pewno dostaniemy więcej detali na temat przedsięwzięcia podczas wciąż trwających targów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?