E3 '17: Wolfenstein 2: The New Colossus pojawiło się przez chwilę w sieci

Na łamach sklepu Amazon pojawiła się karta gry Wolfenstein 2: The New Colossus.

@ 11.06.2017, 01:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

E3 '17: Wolfenstein 2: The New Colossus pojawiło się przez chwilę w sieci

Wolfenstein 2: The New Colossus, prawdopodobna kontynuacja Wolfenstein: The New Order, nie zostało jeszcze zapowiedziane, nie przeszkadza nam to jednak w spekulowaniu na temat projektu. Tym bardziej, że plotek na jego temat było już całkiem sporo.

Najnowsze doniesienie powstało ze względu na to, że w sklepie Amazon pojawiła się karta gry Wolfenstein 2: The New Colossus. Co jeszcze ciekawsze, widniała na niej data premiery przedsięwzięcia. Ta, rzekomo, zaplanowana została na dzień 27 października bieżącego roku.

Wpis dotyczący Wolfenstein 2: The New Colossus zniknął oczywiście błyskawicznie, a w związku z tym pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź. Tej spodziewamy się podczas konferencji firmy Bethesda, mającej odbyć się już w poniedziałek o godzinie 6:00 rano.

Bądźcie z nami, aby mieć pewność, że nie ominie Was żadna ważna informacja.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:42, 11.06.2017
Prawdopodobieństwo zapowiedzi gry na E3 jest bardzo duże, więc byle do poniedziałku Dumny
0 kudosdabi132   @   10:59, 11.06.2017
Oby zapowiedzieli, bo w The New Order grało mi się bardzo dobrze, choć przeszkadzało mi trochę strzelanie laserami czy tego typu bronią.
0 kudosgeass   @   11:36, 11.06.2017
The New Order było ciekawa gra bo było trochę inne niż większość współczesnych FPSów. Teraz to wychodzi moim zdaniem za szybko. Niestety spodziewam się odcinania kuponów. Może to nie będzie słabe, ale nie spodziewam się żeby było tak dobre jak TNO. Po prostu pewnie dostaniemy więcej tego samego.
0 kudosguy_fawkes   @   12:09, 11.06.2017
Zarówno poprzedni Wolf, jak i Doom pokazały, że jest zapotrzebowanie na staroszkolne w gruncie rzeczy shootery adaptujące współczesne rozwiązania. Dla mnie wcale nie muszą się spieszyć z premierą, bo w oba wspomniane FPS-u jeszcze nie grałem. 😛