Observer - poznaliśmy długość gry; wiemy, że ma kilka zakończeń

Intrygujący polski projekt w klimatach cyberpunku pochłonie sporo czasu.

@ 30.05.2017, 11:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Observer to kolejny projekt polskiego studia Bloober Team. Jego premiery jeszcze nie ujawniono, niemniej wiemy, że zadebiutuje on na PC oraz konsolach obecnej generacji. Co ciekawe, przedsięwzięcie jest dość sporych rozmiarów.

Przedstawiciele Bloober Team rozmawiali niedawno z ekipą portalu Dualshockers, a w trakcie wywiadu powiedzieli, że do jej przejścia potrzebne będzie mniej więcej 8 godzin. Ponadto, dowiedzieliśmy się, że twórcy przygotowują więcej niż jedno zakończenie.

Observer przenosi nas do roku 2084. Świat opanowany został przez okrutne korporacje, a główny bohater, Dan, jest przedstawicielem specjalnej jednostki policyjnej, zwanej Obserwatorami. Pewnego dnia protagonista otrzymuje dziwną wiadomość od swojego syna i postanawia na nią zareagować.

Dociera w ten sposób w pełne niebezpieczeństw zakątki opracowanego na potrzeby gry miasta. Tam stawić czoła musi wyzwaniom, a przy okazji rozwikłać zagadkę wspomnianej wiadomości. Robi to przy pomocy specjalnej umiejętności, pozwalającej mu wnikać w umysły ludzi, zarówno kryminalistów, jak i ofiar tychże.

Ze względu na to, że twórcy nie prowadzą gracza za rękę, pozwalając mu dokonywać wyborów, fabuła zmienia się z każdą godziną i prowadzi do innego zakończenia. Deweloperzy nie zdradzili ile konkretnie finałów opowieści opracowali, niemniej jednak każde przejście, jak nadmieniłem, to około 8 godzin.

Więcej informacji niebawem. Póki co nastawiajcie się powoli na premierę Observer. Zaplanowano ją na nadchodzące lato.


Sprawdź także:

Observer

Premiera: 15 sierpnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Observer to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Team, w przeszło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?