Godzina filmu Terminator 2 odtworzona w GTA V

Materiał wymagał mnóstwa pracy, koniecznie na niego zerknijcie.

@ 24.05.2017, 09:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Godzina filmu Terminator 2 odtworzona w GTA V

Na jednym z kanałów dostępnych w ramach portalu YouTube pojawił się ciekawy materiał. Ekipa Kramer’s Media postanowiła bowiem odtworzyć w grze GTA V pierwszą godzinę filmu Terminator 2.

Jeśli lubicie GTA V oraz drugą odsłonę Terminatora, tę opracowaną przez Jamesa Camerona, koniecznie zerknijcie poniżej. Godzina ujęć ze słynnego filmu, odtworzona w dziele studia Rockstar, prezentuje się naprawdę świetnie. Widać, że twórcy obrazu poświęcili mnóstwo czasu na jego przygotowanie.

Materiał, mimo że pochodzi z Rosji, opublikowano w wersji anglojęzycznej. Nie przedstawia on całego Terminatora 2, a najważniejsze, najsłynniejsze sceny. Z tego względu warto na niego zerknąć, nawet pomimo tego że GTA V nie jest już najbardziej zaawansowanym graficznie tytułem i widać, że się zestarzał.

Projekt studia Rockstar dostaniecie w wersjach dla PC, PS3, PS4, Xboksa 360 i Xboksa One. Jeśli macie problemy z odkryciem wszystkich sekretów, koniecznie zerknijcie do naszego poradnika.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Premiera: 14 kwietnia 2015
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Grand Theft Auto V to kolejna część słynnej gangsterskiej sagi spod szyldu Rockstar Games. Produkcja ponownie wrzuca gracza do gigantycznej, tętniącej życiem metropolii i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?