Get Even - premiera opóźniona

Wydawca zdecydował się na to z powodu wydarzeń w Manchesterze.

@ 24.05.2017, 09:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Get Even - premiera opóźniona

Get Even zadebiutować miało 26 maja, premierę zdecydowano się jednak opóźnić ze względu na wydarzenia, jakie miały miejsce w Manchesterze. Wieść Bandai Namco przekazało nam przy pomocy niedługiej informacji prasowej.

Najnowszy projekt studia Farm 51, Get Even, podejmuje dość kontrowersyjną tematykę. Główny bohater stara się bowiem uratować młodą dziewczynę, która została porwana, a następnie przywiązana z bombą na klatce piersiowej do krzesła. Uznano, że w kontekście tego, co stało się w Wielkiej Brytanii może to budzić złe emocje.

"Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, a także ze względu na szacunek postanowiliśmy się opóźnić komercyjną premierę Get Even do 23 czerwca. Chcielibyśmy wyrazić nasze najgłębsze kondolencje wobec wszystkich dotkniętych tragedią".

W Get Even zagramy więc 23 czerwca. Premierę przewidziano na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?