DiRT 4 - zobaczcie najnowszy trailer gry pokazujący rallycross

Rallycross będzie istotną częścią rozgrywek w najnowszej, czwartej już odsłonie serii DiRT.

@ 23.05.2017, 16:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun z fragmentami rozgrywki przedstawiający zmagania w trybie Rallycross w grze DiRT 4 od studia Codemasters, którą w naszym kraju wyda firma Techland.

Czwarta odsłona cyklu posiada oficjalną licencję Rallycrossowych Mistrzostw Świata (FIA World Rallycross Championship) i właśnie z tego powodu w najnowszym materiale możemy zobaczyć maszyny klasy Supercars, śmigające po autentycznych torach.

Co ciekawe, producenci zdradzili, że dwukrotny mistrz świata w FIA – Petter Solberg – był jednym z konsultantów, współtworzących zmagania w trybie Rallycross. Szwedzki zawodnik współpracował przy modelowaniu i udoskonalaniu między innymi systemu przyczepności w produkcji.

DiRT 4 zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 9 czerwca.


Sprawdź także:

DiRT 4

Premiera: 09 czerwca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

DiRT 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od brytyjskiego studia Codemasters.DiRT 4 łączy w sobie przystępną rozgrywkę z DiRT 2 i DiRT 3 z wymagającym i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?