Vanquish - kolejna zajawka portu PC?

SEGA znowu daje nam do zrozumienia, że przygotowuje port Vanquish dla blaszaków.

@ 09.05.2017, 09:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360

Od jakiegoś czasu regularnie piszemy o prawdopodobnym porcie gry Vanquish, dedykowanym komputerom osobistym. Dziś mamy kolejne doniesienia w tymże temacie, co mogłoby świadczyć o tym, że projekt rzeczywiście istnieje.

Na łamach europejskiego kanału Twittera firmy SEGA pojawił się obrazek łatki, obecnej na pancerzu głównego antagonisty Vanquish, niejakiego Victora Zaitseva. Na fotce łatwo dostrzec logo Order of the Russian Star obecne na ubraniu Zaitseva.

Jeśli chodzi o rok 2017 w rogu, najpewniej chodzi o to, aby podkreślić potencjalną datę premiery, a przy okazji jakość podrasowanych tekstur. Twórcy nie zdecydowali się bowiem na bardziej bezpośrednie porównanie z oryginałem, który zadebiutował w 2010 roku.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:

Vanquish

Premiera: 19 października 2010
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Vanquish to futurystyczna strzelanka z elementami gry akcji ze studia Platinum Games, mającego na swoim koncie efektownego hack & slasha zatytułowanego Bayonetta.Fabuła V...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?