Nowe Assassin’s Creed ''wielkie jak Skyrim'' i z dwoma bohaterami?

Gra miałaby się zwać Assassin's Creed: Origins.

@ 08.05.2017, 20:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Nowe Assassin’s Creed ''wielkie jak Skyrim'' i z dwoma bohaterami?

Serwis wwg.com dotarł do osoby, która podaje się za jednego z pracowników firmy Ubisoft. Na podstawie informacji od wspomnianego jegomościa, opublikowano nowe szczegóły (a bardziej plotki) dotyczące kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed, która ma zadebiutować jesienią bieżącego roku.

Wspomniane źródło twierdzi, że gra miałaby zwać się Assassin's Creed: Origins, a więc jest to nowy trop względem wcześniejszego, który mówił o Assassin's Creed: Empire.

Ponadto gra jest "ogromną przygodą w otwartym świecie", a jej akcja toczy się w Egipcie, opowiadając historię gildii asasynów. Dostępnych ma być dwoje bohaterów, kobieta i mężczyzna, podobnie jak w Assassin's Creed: Syndicate. Sam świat projektu ma być rozmiarów przynajmniej takich, jak ten z The Elder Scrolls V: Skyrim. Podobno gracze otrzymają możliwość podróżowania nawet poza granice Egiptu. "Możliwe, że nawet do Grecji" - dodaje tajemnicze źródło.

W projekcie ma pojawić się także system żeglugi, wliczając w to morskie bitwy. Czyżby miała powrócić mechanika znana z Assassin's Creed IV: Black Flag?

Na razie to tylko plotki, a szczegóły najpewniej poznamy w czerwcu, podczas targów E3.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   21:27, 08.05.2017
Już mi się to podoba, uwielbiam takie ogromne gry. Im większy świat tym lepszy ale fajne będzie jak ten świat będzie w mare zróżnicowany i dobrze wypełniony.
0 kudosTheCerbis   @   23:17, 08.05.2017
Skoro Origins to może powrócą do pierwotnej optymalizacji, z czasów gdy o gry deweloperzy tacy jak Ubisoft dbali?
0 kudosmrPack   @   13:01, 09.05.2017
Jak dla mnie dwie z tych plotek brzmią w porządku. Oddanie do dyspozycji dwóch postaci w AC Syndicate mi się podobało, a w AC IV lubiłem żeglugę i bitwy morskie. Mieszane uczucia miałbym do tak rozległego świata, który wypełnią pewnie tony znajdziek. Obawiam się także tego, że nie wykorzystają należycie większej ilości czasu jaką mieli na stworzenie gry i będzie ona cierpiała na podobne mankamenty co poprzednie odsłony serii oraz inne gry Ubisoftu. W każdym razie jestem ciekaw ile z tych plotek okaże się prawdziwe.
0 kudosdabi132   @   13:27, 09.05.2017
Cytat: mrPack
Mieszane uczucia miałbym do tak rozległego świata, który wypełnią pewnie tony znajdziek. .
I tony błędów.
Przy produkcji w której jest tak rozległy świat błędy i problemy z optymalizacją są pewne.