Get Even - polski surrealistyczny horror otrzymał nowy zwiastun

Gliwicki deweloper - studio The Farm 51 - opublikował nowy zwiastun Get Even, kolejnej intrygującej propozycji dla fanów horrorów.

@ 02.05.2017, 11:40
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Get Even - polski surrealistyczny horror otrzymał nowy zwiastun

Najnowszy projekt ekipy The Farm 51, czyli Get Even, trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC-ty już pod koniec maja. Twórcy podzielili się właśnie nowym zwiastunem przedsięwzięcia, którego tematyką jest największy dylemat protagonisty, a jednocześnie także gracza, czyli rozróżnienie - co jest prawdziwe, a co nie.

Główny bohater opowieści, Cole Black, budzi się w nieznanym mu miejscu, a jedynym wspomnieniem, jakie posiada, jest chęć uratowania nastolatki, której przyczepiono bombę do klatki piersiowej. W jego głowie zainstalowano dziwne urządzenie pozwalające czytać i odtwarzać wspomnienia. Black wyrusza więc w otchłań własnej psychiki oraz wspomnień by znaleźć odpowiedzi dotyczące jego przeszłości oraz sytuacji w jakiej się znalazł.

Jak podaje wydawca gry, firma Bandai Namco, w opisie tytułu, Get Even zaoferuje filmową fabułę i skomplikowany system wyborów, gdzie trudno określić, co jest dobre, a co złe. Każde posunięcie gracza ma swoje konsekwencje i kształtuje dalszy przebieg gry. Informacje niezbędne do zdobywania postępów pozyskamy z pokonanych przeciwników i rozwiązywania skomplikowanych zagadek. Wydarzenia zostały przedstawione poprzez enigmatyczną, surrealistyczną otoczkę, a dynamiczna ścieżka dźwiękowa dostosowuje się do interakcji przeprowadzanych przez gracza.

Premiera Get Even została zaplanowana na 26 maja bieżącego roku.


Sprawdź także:
Get Even

Get Even

Premiera: 23 czerwca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Get Even to kolejna strzelanka w dorobku polskiego studia The Farm 51. Tytuł, w odróżnieniu od reszty produkcji tego typu, miesza w jedną całość tryby single i multiplaye...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?