Outlast II ocieka mrocznym klimatem na premierowym zwiastunie

Premiera w cyfrowej dystrybucji odbędzie się za 3 dni.

@ 22.04.2017, 20:47
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Outlast II ocieka mrocznym klimatem na premierowym zwiastunie

Twórcy Outlast II postanowili przypomnieć nam o zbliżającej się premierze swojego dzieła, w tym celu publikując stosowną zajawkę. Gra trafi do sprzedaży już 25 kwietnia na PC, PS4 i XOne.

Outlast II to kontynuacja jednego z najlepszych horrorów na rynku. Po wizycie w dawnym ośrodku psychiatrycznym, tym razem trafiamy w okolice Wielkiego Kanionu Kolorado, a konkretnie w okolice tajemniczej wioski, zamieszanej przez obłąkanych kultystów. Naszym zadaniem jest przeżycie w tym niebezpiecznym otoczeniu, co sprowadza się, podobnie jak w poprzedniej części, do unikania przeciwników czy w ostateczności podjęcia próby ucieczki przed nimi. Wciąż towarzyszy nam nieodzowna kamera, mogąca służyć za noktowizor czy też pozwalająca przybliżyć obraz, w celu dostrzeżenia czyhającego na nas niebezpieczeństwa.

Twórcy postawili tym razem na nieco bardziej otwarte otoczenie. W efekcie zwiększono także mobilność głównego bohatera, który dysponuje od teraz znacznie większym zakresem ruchów.

Outlast II zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na PC. Gracze konsolowi będą mogli zakupić wydanie Outlast Trinity, zawierające "dwójkę", a także pierwsze Outlast wraz z dodatkiem Whistelblower. Cena takiego zestawu nie jest przesadnie wygórowana, bo wynosi 139.99 zł. Polska premiera tego zestawu odbędzie się trzy dni po światowym debiucie, czyli 28 kwietnia.


Sprawdź także:
Outlast II

Outlast II

Premiera: 25 kwietnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Outlast II to kolejna odsłona cyklu survival horrorów, opracowanego przez ekipę studia Red Barrels. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych gier, do czynienia mamy z akcj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?