Dark Souls III: The Fire Fades trafia na sklepowe półki

Dark Souls III wraz z dodatkami w zbiorczym wydaniu już w sprzedaży.

@ 21.04.2017, 19:03
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Dark Souls III: The Fire Fades trafia na sklepowe półki

Na sklepowych półkach pojawiło się dziś Dark Souls III: The Fire Fades, informuje wydawca gry, firma Cenega. Zbiorczy pakiet zawiera podstawowe wydanie tytułu oraz dwa duże fabularne dodatki.

Mamy więc do czynienia z kompletnym zestawem, będącym idealną opcją dla osób, które nie miały jeszcze okazji zagrać w trzecią część świetnego cyklu od studia From Software. Osoby, które podstawkę już posiadają, mogą nadal kupić Season Passa, dostępnego za około 100 zł. Jeżeli chodzi o kompletne wydanie The Fire Fades, nabędziemy ja za około 180 zł na PC i 220 zł na obie konsole - zależnie od sklepu.

Dodatek Ashes of Ariandel przenosi nas do pokrytej śniegiem krainy Ariandel. Jego recenzję przeczytacie w tym miejscu. Akcja drugiego DLC, zatytułowanego The Ringed City, toczy się z kolei w tytułowym Mieście Pierścienia. Pierwszy dodatek zapewnia około 5 godzin dodatkowej zabawy, natomiast drugi jest dłuższy i obszerniejszy, wystarczając na około 10 godzin zmagań. Oba DLC oferują także nowości w rozgrywkach sieciowych.

Studio From Software pracuje obecnie nad innymi projektami, niezwiązanymi z serią Souls - plotki głoszą, że najwięcej sił przerobowych japońskiego studia skupionych jest na Bloodborne 2, ale jeszcze nic w tej kwestii nie zostało potwierdzone. Być może szczegóły poznamy na czerwcowych targach E3.

Kończąc przypomnę, że na naszych łamach znajdziecie poradnik dla Dark Souls III, zachęcamy do korzystania z niego w razie jakichkolwiek problemów z przejściem projektu.


Sprawdź także:
Dark Souls III

Dark Souls III

Premiera: 12 kwietnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Dark Souls III to kolejna odsłona słynnej serii, opracowanej przez studio From Software. Twórcy nie wprowadzają w niej żadnych rewolucyjnych zmian, pozostając przy sprawd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?