StarCraft II - główny projektant gry przechodzi do nowego projektu

Blizzard opracowuje coś dużego? Czy może chodzi o kilka gier?

@ 11.04.2017, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wygląda na to, że Blizzard przygotowuje zupełnie nowy, a w dodatku sporych rozmiarów projekt. Dowiedzieliśmy się właśnie, że główny projektant StarCraft IIDavid Kim, został oddelegowany do nowego przedsięwzięcia, na chwilę obecną nieujawnionego.

Zmiany w strukturach studiów deweloperskich nie są w dzisiejszych czasach żadnym zaskoczeniem. Także i w tym przypadku nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to trzecia tak wysoko postawiona osoba, która przechodzi do nowego team'u.

Najpierw w październiku zeszłego roku ekipę zmienił były dyrektor World of WarCraft, Tom Chilton. Następnie w grudniu dołączył do niego dyrektor Heroes of the Storm, Dustin Browder. David Kim to kolejny spec, który zasili szeregi ludzi pracujących prawdopodobnie nad tajemniczym, wciąż nie zapowiedzianym tytułem. Napisałem prawdopodobnie, albowiem nie wiemy czy wszyscy trzej panowie dłubią przy tym samym tytule czy różnych

Zapowiedzi nowego przedsięwzięcia nie spodziewamy się jednak zbyt wcześnie. Blizzard słynie z tego, że tworzy powoli, a ujawnia dopiero wtedy, gdy jest pewny, że ma co pokazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosArkadiuszFly   @   22:26, 11.04.2017
Jesli tylko cos wspomnal o Warcraft 4 to kupuje edycje kolekcjonerska w pre-orderze z miejsca Uśmiech