Chivalry: Medieval Warfare za darmo do godziny 19.00!

Jeszcze przez kilka godzin można zgarnąć za darmo Chivalry: Medieval Warfare.

@ 28.03.2017, 13:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Chivalry: Medieval Warfare za darmo do godziny 19.00!

Twórcy gry Chivalry: Medieval Warfare postanowili udostępnić za darmo swoją grę na platformie Steam. Warto się jednak pospieszyć, gdyż akcja kończy się dziś o godzinie 19.00!

Aby otrzymać grę za darmo i na zawsze, wystarczy wejść na swoje konto Steam, odszukać tytułu w sklepie i kliknąć "Zainstaluj". Wówczas gra automatycznie przypisze się do naszej biblioteki i pozostanie na naszym koncie na zawsze.

Chivalry: Medieval Warfare debiutowało w 2012 roku i zostało ciepło przyjęte przez graczy. Grę można określić jako "średniowieczne Call of Duty". Bierzemy więc udział w sieciowych starciach rycerzy, bawiąc się w różnych trybach rozgrywki. Na sukcesie Chivalry bez wątpienia bazowało wydane w tym roku For Honor - produkcja Ubisoftu zaoferowała rozwinięcie idei średniowiecznych starć sieciowych, oferując m.in. znacznie bardziej rozbudowany i efektowniejszy system walki. 

W maju debiutuje nowa gra od twórców Civalry, czyli Mirage: Arcane Warfare. Właśnie ruszyły zamknięte beta-testy tej produkcji, do których można dołączyć poprzez złożenie zamówienia przedpremierowego. Produkcja opiera się na podobnych schematach, tyle że oferuje nieco bardziej "kreskówkową" oprawę i zupełnie inne realia.


Sprawdź także:
Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry: Medieval Warfare

Premiera: 16 października 2012
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Chivalry: Medieval Warfare jest sieciową grą z gatunku FPP przenoszącą nas do realiów średniowiecza. Będziemy w niej świadkami brutalnego konfliktu pomiędzy państwem Agat...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?