Alicia Vikander jako Lara Croft na nowych ujęciach z filmu

Kolejna, tym razem oficjalna porcja obrazków z filmu Tomb Raider.

@ 28.03.2017, 12:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Alicia Vikander jako Lara Croft na nowych ujęciach z filmu

W sieci pojawiły się kolejne ujęcia z debiutującego w 2018 roku na kinowych ekranach filmu Tomb Raider. Główną rolę w przedstawieniu odgrywać będzie Alicia Vikander.

Szwedzka aktorka wcieli się rzecz jasna w postać Lary Croft. Scenariusz bazuje na poszukiwaniach przez panią archeolog zaginionego ojca. Twórcy filmu opierają się w sporej mierze na wydanej w 2013 roku grze Tomb Raider, będącej restartem popularnego cyklu, co widać chociażby po charakterystycznym stroju, w jaki ubrany jest Alicia Lara. Dziewczyna będzie na początku swojej pełnej wrażeń kariery - filmowa bohaterka będzie mieć 21 lat.

Premiera obrazu w kinach zaplanowana została na 16 marca 2018 roku. Reżyserem jest Roar Uthaug, znany z niebyt porywających produkcji pokroju Fala z 2015 roku czy Hotel Zła z 2006 roku. Nie wróży to zbyt dobrze w kontekście nadchodzącego filmu o Larze, ale może norweski reżyser nas zaskoczy. Przekonamy się za kilkanaście miesięcy, na razie możemy podziwiać zdjęcia.


Sprawdź także:
Tomb Raider 2013

Tomb Raider 2013

Premiera: 05 marca 2013
PC, PS3, XBOX 360

Za reaktywację marki Tomb Raider odpowiedzialne jest studio Crystal Dynamics, które ma już na koncie kilka gier ze słynną panią archeolog w roli głównej. Mi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?