Syberia II za darmo w ramach akcji On the House na Origin

Electronic Arts, poprzez swoją platformę Origin, rozdaje za darmo Syberię II! Promocja jest ograniczona czasowo.

@ 08.03.2017, 10:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Syberia 3, co może dziwić i zaskakiwać, zwłaszcza po ostatnich (i wcześniejszych, tych od 2009 roku) perturbacjach związanych z datą premiery, zbliża się do nas wielkimi krokami. Oficjalne wydanie trzeciej części przygód prawniczki Kate Walker zaplanowane zostało na 20 kwietnia tego roku.

Zapewne aby podbudować nieco świadomość graczy - patrząc przez pryzmat tego, że cykl Syberia, klasycznych przygodówek point and click, debiutował na początku XXI wieku - firmy Microids oraz Electronic Arts oferują, przez ograniczony czas, darmową kopię drugiej odsłony tej znamienitej serii! Po całkowicie pozbawioną opłat Syberię II musicie zgłaszać się poprzez platformę EA, a mianowicie Origin - szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Syberia II to kontynuacja znakomicie przyjętego oryginału autorstwa belgijskiego rysownika, Benoita Sokala, oraz studia Microids z 2002 roku. Sequel nadal opowiada o przygodach prawniczki Kate Walker, która zrezygnowała z dobrze płatnej posady w Nowym Jorku i zdecydowała się ruszyć w podróż w głąb tytułowej Syberii.


Sprawdź także:

Syberia II

Premiera: 29 marca 2004
PC, PS2, XBOX

Syberia 2. Bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana gra przygodowa Benoita Sokala - Syberia - powraca jeszcze raz na ekrany monitorów w kontynuacji, która przejdzie Twoje ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?