Nioh - sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy

Nie chodzi jednak o egzemplarze, które trafiły do rąk graczy. Część to pudełka, które są w sklepach.

@ 24.02.2017, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Nioh - sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy

Koei Tecmo ujawniło dzisiaj za pomocą informacji prasowej, że najnowsze przedsięwzięcie studia Team Ninja, gra action RPG zatytułowana Nioh, zostało rozesłane do sklepów w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Wydawca postanowił z tej okazji przekazać wszystkim nowy pancerz. Trafi on do gry w aktualizacji 1.04.

Jak czytamy w nadesłanej notce, na wynik podany przez Koei Tecmo składa się zarówno sprzedaż edycji cyfrowych, jak i pudełkowych. W przypadku wydania fizycznego nie policzono jednak faktycznej sprzedaży, ale egzemplarze, które wysłano do sklepów.

Wynik tak bardzo spodobał się wydawcy, że ujawnił on, iż w aktualizacji 1.04, która pojawić się powinna w najbliższych godzinach, w ręce graczy oddany zostanie wyjątkowy, złoty pancerz. Pobiorą go wszyscy, którzy zdecydowali się na zakup projektu. Będzie on w pełni darmowy.

Aby zdobyć pancerz należy odwiedzić opcję skarbów w kapliczce, czyli tzw. chramie. Jeśli macie ochotę rzucić okiem na pancerz, jeszcze przed aplikacją w grze, zerknijcie poniżej.

Pamiętajcie też, że pracujemy wciąż nad poradnikiem dla Nioh, na pewno pomoże on Wam przejść bardziej kłopotliwe fragmenty gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?