Dead by Daylight - konsolowa wersja z wydaniem pudełkowym

Starbreeze połączyło siły z 505 Games, by wydać konsolowe Dead by Daylight w wersji fizycznej.

@ 03.02.2017, 14:04
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4, xbox one

Dead by Daylight - konsolowa wersja z wydaniem pudełkowym

Firma Starbreeze zawarła umowę z 505 Games w celu przygotowanie pudełkowego wydania Dead by Daylight, które w tym roku trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Produkcja została osadzona w gatunku survival horroru i oferuje rozgrywkę dla pięciu osób. Jeden z graczy wciela się w psychopatycznego mordercę ze specjalnymi zdolnościami oraz solidnym ekwipunkiem, natomiast zadaniem pozostałych jest przetrwanie z ograniczonymi zasobami oraz ścisła współpraca. Niezależnie od interakcji jakie podejmą ze sobą ofiary, na końcu i tak wygrywa ten, kto jako jedyny zdoła ujść z życiem.

Starbreeze ujawniło, iż przedsięwzięcie trafi na rynek w drugim kwartale 2017 roku. Dystrybucja cyfrowa wciąż pozostaje w gestii tejże firmy, natomiast 505 Games wpłaci 2,5 miliona dolarów zaliczki, na rzecz dystrybucji fizycznej.


Sprawdź także:
Dead by Daylight

Dead by Daylight

Premiera: 14 czerwca 2016
PC, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Dead by Daylight to asynchroniczna gra sieciowa traktująca o grupie nastolatków i złym psychopacie żądnym ich krwi. Za projekt odpowiada studio Behaviour Digital Inc.Fabu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?