Dead by Daylight - wieloosobowy horror zmierza na konsole

Debiutujące w ubiegłym roku na PC-tach Dead by Daylight trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

@ 31.01.2017, 19:24
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4, xbox one

Dead by Daylight - wieloosobowy horror zmierza na konsole

Dead by Dayllight to survival horror oparty na rozgrywce wieloosobowej. W zabawie bierze udział pięciu graczy: jeden morderca oraz cztery ofiary, a sam cel jest prosty – ostatni żywy wygrywa. Sęk w tym, że morderca ma do dyspozycji dość szeroki wachlarz różnego rodzaju uzbrojenia oraz nadnaturalną siłę. 

Bezpośrednie starcie będzie więc zawsze zgubne dla zwykłych śmiertelników, próbujących przetrwać polowanie. Ich celem jest więc współpraca, zastawianie pułapek oraz unikanie przeciwnika. Dla lekkiego balansu w rozgrywce, zaimplementowano odmienną perspektywę rozgrywki dla poszczególnych stron. Zabójca obserwuje wydarzenia z widoku pierwszoosobowego, natomiast ofiary z perspektywy trzeciej osoby, co daje im szersze pole widzenia.

Dead by Daylight trafił na rynek w czerwcu ubiegłego roku w wersji na PC-ty i zdołał sprzedać się w nakładzie 1,8 miliona kopii na platformie Steam. Dziś twórcy odpowiedzialni za przedsięwzięcie, studio Behaviour Digital, ogłosili, iż jeszcze w 2017 roku trafi ono do posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.


Sprawdź także:
Dead by Daylight

Dead by Daylight

Premiera: 14 czerwca 2016
PC, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Dead by Daylight to asynchroniczna gra sieciowa traktująca o grupie nastolatków i złym psychopacie żądnym ich krwi. Za projekt odpowiada studio Behaviour Digital Inc.Fabu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?