Twórcy cyklu Deus Ex pracują nad grą w uniwersum Strażników Galaktyki

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Strażników Galaktyki, powstaje gra z ich udziałem.

@ 31.01.2017, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jeszcze w zeszłym roku informowaliśmy Was o tym, że Telltale pracuje nad grą, której akcja rozgrywa się w uniwersum Strażników Galaktyki. Dzisiaj mamy doniesienie o podobnej tematyce, tym razem chodzi jednak o firmy Square Enix oraz Eidos Montreal.

Przed momentem dowiedzieliśmy się, że studio odpowiedzialne za cykl Deus Ex pracuje nad grą nawiązującą do Strażników Galaktyki. W chwili obecnej jeszcze za wcześnie jednak na jakiekolwiek detale, tytuł jest bowiem w fazie przedprodukcji, niemniej jednak czegoś konkretnego na pewno dowiemy się wkrótce.

Co ciekawe, przedsięwzięcie będzie jednym z wielu, jakie Square Enix zamierza wydać w oparciu o komiksy Marvela. Firma podpisała bowiem umowę z korporacją należącą do Disneya, a na jej podstawie powstanie garść tytułów z bohaterami należącymi także do tzw. Avengersów. Umowa jest wieloletnia i obejmuje przynajmniej kilka gier. Pierwszą poznamy niebawem.

Ze względu na powyższe, dowiedzieliśmy się też niedawno, że cykl Deus Ex przerzucony został na boczny tor. Eidos Montreal nie jest bowiem w stanie zająć się trzema dużymi projektami jednocześnie. Prócz gry o Strażnikach, firma pracuje także nad kontynuacją Rise of the Tomb Raider, zatytułowaną Shadow of the Tomb Raider. Na chwilę obecną Square Enix nie potwierdziło jednak tego doniesienia.


Sprawdź także:

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Premiera: 23 sierpnia 2011
PC, PS3, XBOX 360

Deus Ex: Bunt Ludzkości kontynuuje serię niezwykle kultowego dzieła studia Ion Storm, które rzucało gracza w cyberpunkowy świat. Część trzecia przygotowana została tym ra...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   13:32, 31.01.2017
Ciekawe info. Choć filmu nie oglądałem i nie bardzo mnie ciągnie, to przy dobrym pomyśle i wykonaniu o takiej jakości jak seria Deus Ex może wyjść całkiem dobra produkcja.