Nadchodzi Skate 4? Jest na to spora szansa!

Podpowiedź serwuje nam manager społeczności w Electronic Arts.

@ 30.01.2017, 14:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Nadchodzi Skate 4? Jest na to spora szansa!

Skate 3 zadebiutowało w 2010 roku i mimo że cieszyło się sporą popularnością Electronic Arts nie zdecydowało się do tej pory na opracowanie kontynuacji. Wreszcie się to jednak zmieniło. Manager społeczności firmy, Daniel Lingen, wrzucił bowiem na swój Twitter dość wymowny wpis.

Notka Lingena nie jest jakość szczególnie długa i nie zawiera niestety żadnych detali. Deweloper zdecydował się napisać po prostu "#skate4". Mimo że możemy mieć do czynienia z błędem, jest to raczej mało realne i niebawem otrzymamy zapowiedź kontynuacji słynnego cyklu.

Gdyby wpis był pomyłką, raczej szybko by zniknął. Nie jest to też notka zamieszczona przez byle kogo, ale osobę faktycznie pracującą w Electronic Arts. Pozostaje w związku z tym czekać. Jak dobrze pójdzie, w Skate 4 może nawet zagramy jeszcze w tym roku.


Sprawdź także:
Skate

Skate

Premiera: 24 września 2007
PS3, XBOX 360

Skate to produkcja, która udowadnia, że można zerwać z tradycją, jednocześnie tworząc produkt wzbudzający mnóstwo pozytywnych emocji. W programie Black Box Games,już na p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarkslide16   @   23:23, 30.01.2017
Siedem lat trochę im to zajęło by zaplanować wydanie kolejnej części zwłaszcza że będzie to już część na obecne generacje konsol Dumny
PS. Grał ktoś w 3 część polecacie??