Premiera The Walking Dead: A New Frontier już dziś!

Trzeci sezon hitu od Telltale Games jest już dostępny w sprzedaży.

@ 20.12.2016, 17:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, ps4, xbox one

Premiera The Walking Dead: A New Frontier już dziś!

Trzeci sezon serii The Walking Dead, zatytułowany A New Frontier, jest już dostępny. Wiadomość taką przekazała nam ekipa ze studia Telltale Games w formie informacji prasowej. Do wyboru, jak zwykle, macie pierwszy epizod albo cały sezon.

Jeśli zdecydujecie się wyłącznie na pierwszy odcinek nowej serii, zapłacić będziecie musieli równowartość 5 euro, czyli mniej więcej 23 złote. Jeżeli natomiast wolicie od razu kupić cały trzeci rozdział opowieści (epizody 1-5) musicie wydać równowartość 25 euro, a zatem w okolicach 135 złotych.

The Walking Dead: A New Frontier dostępne jest na PC, PS4, Xboksa One oraz urządzenia mobilne. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, projektu nie zakupicie na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Warto pamiętać, że jeśli graliście w poprzednie sezony możecie przenieść swoje zapisy pomiędzy rozgrywkami, także w przypadku, gdy korzystaliście z platform poprzedniej generacji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w poprzedniej wiadomości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?