WB Games Montreal pracowało nad grą Legion Samobójców, obecnie pracuje nad kolejnym Batmanem

Twórcy Batman: Arkham Origins przygotowują kolejną odsłonę słynnej serii.

@ 19.12.2016, 18:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

WB Games Montreal pracowało nad grą Legion Samobójców, obecnie pracuje nad kolejnym Batmanem

Jak wynika z raportu opublikowanego przez redakcję Kotaku, studio WB Games Montreal pracowało do niedawna nad grą opartą na licencji Legionu Samobójców. Prace nad tym przedsięwzięciem zostały jednak zarzucone, a ekipa obecnie dłubie przy kontynuacji Batmana.

Kotaku nie zdradza oczywiście swoich źródeł, ale są one podobno wiarygodne. To z nich wynika właśnie, że WB Games Montreal zajmuje się grą z cyklu Batman, w której główną rolę powierzono Damianowi Wayne'owi - synowi Bruce'a. To on wcielać się w niej będzie w rolę Mrocznego Rycerza.

Trzy źródła wspomnianej redakcji twierdzą, że gra oparta o Legion Samobójców powstawała przez całkiem długi czas, przynajmniej dwa ostatnie lata, finalnie jednak z niej zrezygnowano, bo nie spełniała oczekiwań wydawcy. Jeśli chodzi o założenia, główną rolę w niej odgrywała grupa anty-bohaterów, próbujących ocalić świat. Była nawet szansa na tryb współpracy.

Wracając jeszcze na chwilę do Batmana, Kotaku usłyszało, że do zapowiedzi gry miało dojść z początkiem grudnia. Jako że nic takiego nie miało miejsca, należy założyć, że tytuł - jeśli rzeczywiście istnieje - zobaczymy po raz pierwszy w roku 2017.

Na koniec przypomnę jeszcze, że WB Games Montreal to ekipa, dzięki której otrzymaliśmy wcześniej Batman: Arkham Origins - wydany w 2013 roku prequel Arkham Asylum.


Sprawdź także:
Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Premiera: 15 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Batman: Arkham Asylum to pierwsza next-genowa część przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów komiksowego uniwersum DC. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję odwiedzić...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:43, 19.12.2016
Prequel Arkham Assault? Dumny Zawsze myślałem, że Arkham Asylum Dumny

Arkham Origins złe nie było, ale też nie świetne więc jeśli faktycznie dłubią przy kolejnej cześci to mam nadzieję, że wyjdzie im to lepiej.
0 kudosbigboy177   @   19:20, 19.12.2016
Cytat: MicMus123456789
Prequel Arkham Assault? Dumny

Ups, wygadałem się - to była taka specjalna wersja, niedostępna dla zwykłych śmiertelników Dumny
0 kudosMicMus123456789   @   19:37, 19.12.2016
I sie wydało, tytuł nowej części został ujawniony Szczęśliwy
0 kudosIgI123   @   22:24, 19.12.2016
Dobrze że nie ciągną dalej historii po AK, tylko będzie nowy bohater. Oby przygotowali trochę nowości, bo mogę być rozczarowany. No i ciekawe, czy WB spróbuje jeszcze raz z multiplayerem. Ten w AO był nawet fajny, ale niedopracowany technicznie - ciągłe crashe, wyrzucanie z gry...