Big Ben Interactive przejmuje cykl Test Drive od Atari

Szykujcie się na rychłą zapowiedź nowych wyścigów ze świata Test Drive od Big Ben Interactive.

@ 14.12.2016, 18:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dla wszystkich tych, którzy zagrywali się w Test Drive Unlimited 2 i oczekują kontynuacji tej gry na konsolach obecnej generacji. Jest ona bardzo prawdopodobna, niemalże pewna.

Jak się okazuje, przedstawiciele firmy Big Ben Interactive przejęli oficjalnie prawa do marki Test Drive od koncernu Atari, który najpewniej nie jest już zainteresowany tworzeniem gier wideo z tej serii. Big Ben, wydające m.in. cykl WRC, podejmie się tego zadania.

Produkcje z wieloletniej serii Test Drive debiutowały na rynku już od 1987 roku. Gracze mogli pokierować szybkimi samochodami między innymi na Amidze, komputerach osobistych, PlayStation, Xboksie, Game Boy’u, PlayStation 2, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Od dawna czekaliśmy na konkrety dotyczące pierwszej pozycji z tej serii na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Teraz już wiadomo, że stosowna zapowiedź nadchodzi. Na razie nie wiemy kiedy do niej dojdzie, ale temat będziemy bacznie obserwować i jak tylko pojawią się kolejne doniesienia, nie omieszkamy Wam ich przekazać.


Sprawdź także:

Test Drive Unlimited 2

Premiera: 08 lutego 2011
PC, PS3, XBOX 360

Test Drive Unlimited 2 to kolejna znakomita ścigałka, przeznaczona w głównej mierze do zmagań sieciowych. Za produkcję, podobnie jak w przypadku pierwszej części, odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?