Batman: Return to Arkham otrzymało aktualizację dla PlayStation 4 Pro

Gra działać ma płynnej, a wyglądać lepiej. Patch 1.02 jest już dostępny.

@ 12.12.2016, 17:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Warner Bros. wypuścił aktualizację gry Batman: Return to Arkham, dodającą wsparcie dla wypuszczonej w listopadzie na rynek konsoli PlayStation 4 Pro. Patch ma za zadanie wykorzystać w pełni możliwości nowej platformy, co oznacza lepszą wydajność oraz oprawę wizualną.

Lista poprawek:

  • Wydajność - poprawiono problemy, powodujące spadki płynności animacji.
  • Stabilność - gra nie zawiesza się i nie wyrzuca do systemu operacyjnego.

Jak widać, zbyt wiele zmian nie ma, a niektórzy gracze zgłaszają, że łatka 1.02 sprawia, że gra działa pod niektórymi względami gorzej. Nie sposób jednak dokładnie to określić, albowiem aktualizację dopiero udostępniono i mogą to być odosobnione przypadku.

Na koniec przypomnę, że Batman: Return to Arkham zadebiutowało na rynku w październiku, a dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W skład zestawu wchodzi Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. Pominięto niestety Batman: Arkham Origins.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?