Szef komunikacji Remedy niebawem przedstawi nam plany studia

Niestety nie poznamy żadnych konkretów. Na zapowiedzi nowych gier musimy poczekać nieco dłużej.

@ 12.12.2016, 14:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Remedy Entertainment przygotowuje się powoli do ujawnienia swojej kolejnej produkcji. Szef komunikacji w studiu postanowił bowiem za sprawą Twittera poinformować, że przygotowuje wpis na bloga firmy, z którego poznamy plany deweloperów.

Thomas Puha nie zdradził oczywiście żadnych konkretów, zapowiedział też, że wpis na blogu nie będzie oficjalną prezentacją nowych tytułów. Zawarte w nim zostaną po prostu plany firmy. Dowiemy się nad czym pracuje, ale nie poznamy detali.

Na szczegóły czas przyjdzie nieco później, najpewniej podczas przyszłorocznych targów E3. Wówczas przedstawiciele Remedy Entertainment wkroczą na scenę swojego wydawcy (do tej pory głównie Microsoft) i powiedzą co przygotowują.

Jeśli chodzi o ostatnie przedsięwzięcia dewelopera, niedawno otrzymaliśmy całkiem udane Quantum Break, a wcześniej kilka gier z serii Alan Wake. Jako że w obu przypadkach bardzo długo czekaliśmy na premiery, studio chce skrócić czas produkcji swoich tytułów. W jednym z kolejnych dostaniemy też tryb rozgrywek wieloosobowych, o czym jakiś czas temu informował nas szef studia, Sam Lake, w rozmowie z Majorem Nelsonem.

"Oczywiście, że dyskutujemy na temat multiplayera. Są rozmowy na temat wielu pomysłów. Chcemy ewoluuować z czasem: próbujemy nowych rzeczy, podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej, ale zawsze wracamy do pytania: Czym jest gra Remedy i co możemy zrobić, aby była jeszcze lepsza?"

"Wiele tego dzieje się już teraz. Do tej pory jeszcze tego nie zrobiliśmy. Czasem było to rozważane, a czasem nawet nie zostało wspomniane, ale wiecie, zobaczymy co przyniesie kolejna gra Remedy".

Na koniec Twitty, o których mowa powyżej.


Sprawdź także:

Alan Wake

Premiera: 16 lutego 2012
PC, PS3, XBOX 360

Alan Wake jest grą zrealizowaną w konwencji psychologicznego thrillera. Głównym bohaterem gry jest Alan Wake, który ma same problemy z życiem. Alan jest pisarzem, który p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?