Assassin's Creed: Syndicate niebawem otrzyma wsparcie dla PlayStation 4 Pro

Wirtualny Londyn będzie piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

@ 23.11.2016, 14:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Assassin's Creed: Syndicate niebawem otrzyma wsparcie dla PlayStation 4 Pro

Ubisoft planuje zaktualizować wydane w 2015 roku Assassin's Creed: Syndicate, dzięki czemu przedsięwzięcie będzie w stanie wykorzystać nową moc obliczeniową, drzemiącą w konsoli PlayStation 4 Pro, dostępnej od 10 listopada.

Zmiany w Assassin's Creed: Syndicate wprowadzone zostaną wraz z patchem 1.5. Na razie nie znamy jego daty premiery, ale wiemy, że gdy trafi do sieci podniesie rozdzielczość renderowania oprawy wizualnej do 4K. Nie wiemy niestety czy deweloperzy przewidują kilka trybów generowania obrazu czy tylko jeden.

Jeśli projektanci zdecydują się na kilka możliwości, gra powinna działać wówczas lepiej także na telewizorach nieobsługujących 4K, a działających w 1080p. W takiej sytuacji programiści mogliby wykorzystać nadwyżkową moc do tego, aby zwiększyć płynność animacji, ewentualnie podrasować oprawę.

Jak tylko poznamy więcej szczegółów, nie omieszkamy się nimi podzielić. Więcej gier wspierających PlayStation 4 Pro znajdziecie natomiast w specjalnie przygotowanej przez nas liście.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Syndicate

Assassin's Creed: Syndicate

Premiera: 19 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Syndicate to kolejna odsłona słynnej serii gier akcji tworzonych przez firmę Ubisoft, w której tym razem przenosimy się do XIX-wiecznego Londynu.Rozgryw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?