Serwery Batman: Arkham Origins zamknięte zostaną w grudniu

Jeśli gracie jeszcze w tryb rozgrywek wieloosobowych Batman: Arkham Origins, to niebawem stracicie tę możliwość.

@ 17.11.2016, 16:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360

Warner Bros. postanowiło wyłączyć serwery obsługujące tryb rozgrywek wieloosobowych w grze Batman: Arkham Origins. Jeśli nadal gracie, albo planowaliście wrócić, macie czas do grudnia bieżącego roku. To właśnie wtedy maszyny przestaną działać.

Tryb multiplayer w Batman: Arkham Origins zostanie wyłączony 4 grudnia, co oznacza, że po tym dniu współzawodnictwo z innymi grającymi będzie niemożliwe. Co istotne, dotyczy to wszystkich platform sprzętowych, na jakich zadebiutowało przedsięwzięcie, a zatem PC, PS3 oraz Xboksa 360.

Oczywiście wyłączenie serwerów w żaden sposób nie wpłynie na wątek fabularny przeznaczony dla jednego gracza. Singiel działał będzie tak, jak do tej pory. W jego przypadku nie będzie żadnych zmian i zawirowań, co na pewno ucieszy wszystkich fanów produkcji.

Jeśli nie pamiętacie w jaki sposób zrealizowano multiplayer w Batman: Arkham Origins, zerknijcie na poniższy zwiastun.


Sprawdź także:

Batman: Arkham Origins

Premiera: 25 października 2013
PC, PS3, XBOX 360, WIIU, MOB

Batman: Arkham Origins to kolejna część z serii Batman: Arkham, w której gracz wciela się w tytułowego Batmana i musi stawić czoła wielu przeciwnościom, czy to w postaci ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:59, 17.11.2016
Ja szczerze mówiąc chyba ani razu nie odpaliłem multi, nawet nie wiem jaka to popularnością sie cieszyło.