Prezentacja Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4 Pro

Dzięki specjalnej aktualizacji, Rise of the Tomb Raider wykorzysta dodatkową moc PlayStation 4 Pro. Twórcy opublikowali film ukazujący nowości.

@ 03.11.2016, 16:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Prezentacja Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4 Pro

W sieci pojawił się film przedstawiający rozgrywkę w Rise of the Tomb Raider w wersji przygotowywanej na premierę PlayStation 4 Pro. Jeżeli Lara Croft podobała się Wam na PlayStation 4, to jeszcze bardziej będziecie chcieli z nią ''romansować" na mocniejszej wersji platformy Japończyków.

Poniższy materiał prezentuje każdą z dostępnych opcji graficznych. Otrzymujemy dostęp do 4K w 30 klatkach na sekundę, 1080p w 60 klatkach na sekundę albo wypasionej graficznie opcji 1080p w 30 klatkach na sekundę.

Prezentacja robi wrażenie, szczególnie pod względem efektów specjalnych, cieniowania, animacji oraz zwiększonego pola widzenia. Do tego wszystkiego dochodzi też poprawiona głębia pola, teselacja sprzętowa oraz wiele innych nowoczesnych bajerów, poprawiających jakość grafiki.

Poniżej możecie rzucić okiem na opisywane wideo. Łatkę dla gry dostaniemy najpewniej w dniu premiery PlayStation 4, czyli 10 listopada bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?