Dziesięć minut rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare zostało zaprezentowane na krótkim, bo dziesięciominutowym wideo. Mimo to jest na co popatrzeć.

@ 03.11.2016, 16:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Dziesięć minut rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że jako pierwszoosobowy shooter z "podkręconymi" scenami akcji wygląda wciąż całkiem dobrze. I to pomimo tego że Call of Duty od wielu lat praktycznie stoi w miejscu, zarówno technologicznie, jak i pod względem mechaniki rozgrywki.

Tym razem ma być inaczej. Mamy dostać nietypowe miejsce akcji (przestrzeń kosmiczną), równie unikatową opowieść oraz niebywale wyposażonych żołnierzy. Potwierdzenie tego znajdujemy w niedługim materiale filmowym, w którym widzimy efektowne strzelaniny pomiędzy asteroidami oraz eksplorację środowiska.

Premiera Call of Duty: Infinite Warfare już jutro, w wersjach na PlayStation 4, Xboksa One oraz PeCety. Jeśli zdecydowaliście się na zakup edycji specjalnej, otrzymacie z nią cyfrowe i zremasterowane wydanie pamiętnego Modern Warfare.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBubtownik   @   20:15, 03.11.2016
No masakra Szczęśliwy Tym gameplayem kupili mnie. Jak mi się podoba motyw działań wojennych w kosmosie. Mam tylko nadzieję, że fabuła będzie poprowadzona tak aby cały czas trzymała w napięciu.
0 kudosKrru   @   08:40, 04.11.2016
Dziesięciominutowy materiał mi wystarczy. Pokazali ciekawą misję. Chyba kupię grę. Uśmiech
0 kudosshuwar   @   09:03, 04.11.2016
No to faktycznie może być fajna rozrywka. To coś innego. A że SW Battlefront nie ma single'a Puszcza oko
0 kudosfrycek88   @   10:40, 04.11.2016
Wygląda zacnie, zawsze lubiłem sceny batalistyczne w CODzie.
Dodaj Odpowiedź