Cztery gry z serii Tom Clancy's Splinter Cell przecenione na Steam

Za mniej więcej 40 złotych zgarniecie cztery świetne tytuły z cyklu Tom Clancy's Splinter Cell.

@ 28.10.2016, 10:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Cztery gry z serii Tom Clancy's Splinter Cell przecenione na Steam

Steam ma całkiem ciekawą promocję dla wszystkich fanów serii Tom Clancy's Splinter Cell. Jeśli jakimś sposobem nie posiadacie w swojej bibliotece wymienionych poniżej tytułów, do dnia 31 października możecie je dodać taniej o 75%.

Promocja związana ze Tom Clancy's Splinter Cell dotyczy czterech odsłon oraz zestawu zatytułowanego Tom Clancy's Splinter Cell Elite Echelon Edition. W jego skład wchodzi: Splinter Cell, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent oraz Splinter Cell: Conviction. Każdy z wymienionych projektów został przeceniony o 75%, a jeśli zdecydujecie się na zakup całego zestawu, zaoszczędzicie dodatkowe 10 zł.

Jako że oferta jest ograniczona czasowo, koniecznie pospieszcie się z ewentualnymi zakupami. Czas macie tylko do końca 31 października bieżącego roku. Pamiętajcie, że nabywając cały komplet, a nie każdą grę z osobna, oszczędzacie dodatkowe 2,47€, czyli mniej więcej 10 zł.

Zestaw, jak i poszczególne gry znajdziecie w Steam. Wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki wbudowanej wewnątrz klienta.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?